+436603210770 info@radiogimi.com

Na kontaktoni

Mos hezitoni të na kontaktoni për çdo informacion në numrin Mobil si dhe tëna shkruani në Formularin Kontaktues si më poshtë

Vendndodhja

qyteti juaj shteti juaj

Mobil & Viber

+0123456789

Email

info@radiogimi.com

Orari i Hapur

E hënë:       09:00 – 22:00
E martë:     09:00 – 22:00
E mërkurë:  09:00 – 22:00
E enjte:      09:00 – 22:00
E premte:    09:00 – 22:00
E shtunë:    09:00 – 22:00
E diel:         09:00 – 22:00

Kontaktoni Drejtorin ploteso Formularin

7 + 14 =

Share This